Zásadní změny v úhradách – onkologie
Už víte o změnách úhrad účinných látek enkorafenibu a nivolumabu i o novém indikačním omezení u sacituzumabu govitekanu? Informujte se.

×

Partnerská sdělení

Tato sekce obsahuje komerční sdělení poskytnuté od partnerů webu

» Partnerská sdělení » Vraťme onkologické pacienty zpět do aktivního života - Podpořte sbírku Hlasu onkologických pacientů

Vraťme onkologické pacienty zpět do aktivního života - Podpořte sbírku Hlasu onkologických pacientů

Partnerská sdělení společnosti Bristol Myers Squibb
Vraťme onkologické pacienty zpět do aktivního života - Podpořte sbírku Hlasu onkologických pacientů

Country to Country for Cancer (C2C4C) je sportovně charitativní projekt společnosti Bristol Myers Squibb. Jde o cyklistickou štafetovou jízdu, které se rámci Evropy účastní téměř 100 jezdců. Každý z nich se zavázal k tomu že bude od jara poctivě trénovat na silničním kole a také k tomu, že bude sbírat finanční prostředky na podporu nějaké vybrané lokální pacientské skupiny či onkologického projektu. Cílem je pomoc onkologickým pacientům.

Celá jízda se skládá ze 6 třídenních etap, každou etapu jede jeden tým. Trasa vede z Německa z Mnichova přes Švýcarsko, Francii, Španělsko, Francii do Anglie, cíl je v Londýně. Letos se jede v termínu 1. - 18. 9.2023. Letos poprvé je mezi účastníky také zástupce z České Republiky – Jitka Růžičková, která jede ve švýcarsko-rakousko-italském týmu etapu z Boudry (CH) do Nimes (F), s denním průměrem 110 km a téměř 1600 výškových metrů.

Jitčina cyklistická příprava běží naplno a sbírka je také rozběhnutá. Organizací, pro kterou Jitka jede je Hlas onkologických pacientů: https://hlaspacientu.cz/

Sbírka již běží zde: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/vratme-onkologicke-pacienty-zpet-do-aktivniho-zivota/darovat

Jitku na její cestě a tím také Sbírku podporuje řada osobností české onkologie. Prvním z nich byl profesor Jindřich Fínek, přednosta ORAK FN Plzeň, děkan LF UK v Plzni a místopředseda ČOS. Poslechněte si video níže.

Poslechněte si dále i video s Petrou Adámkovou předsedkyní výboru Hlasu onkologických pacientů.

 
Přihlaste se k odběru newsletteru. Na nově publikované případy Vás rádi upozorníme.
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z MujPacient.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.