Mějte přehled o dění v onkologii

Pravidelná dávka novinek v podobě článků, reportáží i přednášek

» Z oboru » Červnové aktuality z portálu Linkos

Červnové aktuality z portálu Linkos

Kongresy Odborné články Aktuality Linkos.cz
Červnové aktuality z portálu Linkos

Nenechte si ujít přehled zajímavých odborných akcí, konferencí a seminářů, které se budou konat letos na podzim v Brně, Ostravě, Olomouci a Praze. Kromě toho přinášíme také informace o pravidlech pro prediktivní testování solidních nádorů a pravidla pro provádění výkonu 94365. Čtěte dál.

XXV. Biologické dny – Od nádorové biologie po precizní onkologii 
Ve dnech 5. – 6. 9. 2022 proběhnou v Brně XXV. Biologické dny – Od nádorové biologie po precizní onkologii. Konference bude tematicky pokrývat základní i aplikovaný výzkum v oblasti solidních i hematologických nádorů, pokročilou molekulární diagnostiku, precizní onkologii, moderní terapeutické přístupy včetně imunoterapie a genové terapie, problematiku genetiky nádorových onemocnění a další témata. VÍCE ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

XIII. Celostátní konference paliativní medicíny
XIII. Celostátní konference paliativní medicíny proběhne v termínu 24. – 25. 9. 2022 v Ostravě. Jde o největší odbornou vzdělávací akci v oblasti paliativní medicíny v České republice. Je určena lékařům, zdravotním sestrám, sociálním pracovníkům, psychologům, vědeckým pracovníkům a všem dalším odborníkům, kteří se o problematiku paliativní péče zajímají. VÍCE ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

Anonce podzimních seminářů KVMO: "Infekční komplikace u onkologických pacientů"
Pod odbornou garancí České onkologické společnosti ČLS JEP a v rámci projektu Kontinuální vzdělávání mladých onkologů Vás zveme na interaktivní seminář Infekční komplikace u onkologických pacientů, jehož cílem je seznámit lékaře s nejčastějšími infekčními komplikacemi u onkologických pacientů, jejich správnou terapií a možnostmi prevence. Seminář proběhne v Praze, Brně a Olomouci. VÍCE ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

Sdělování závažných zpráv v onkologii – evidence-based doporučení pro praxi v rámci BOD 2022
Pod odbornou garancí České onkologické společnosti ČLS JEP a v rámci projektu Kontinuální vzdělávání mladých onkologů Vás zve ČOS a Klub mladých onkologů na interaktivní seminář s názvem Sdělování závažných zpráv v onkologii – evidence-based doporučení pro praxi. VÍCE ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

Pravidla pro prediktivní testování solidních nádorů a pravidla pro provádění výkonu 94365
Přečtěte si aktuální informace pro poskytovatele hrazených služeb, provádějící prediktivní diagnostiku v návaznosti na indikaci cílené biologické léčby onkologických pacientů, a aktuální informace k výkonu 94365. Společné stanovisko VZP, ČOS ČLS JEP a SČP ČLS JEP. Jaká jsou pravidla pro prediktivní testování solidních nádorů? VÍCE ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

Sdílet
Přihlaste se k odběru newsletteru. Na nově publikované případy Vás rádi upozorníme.
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z MujPacient.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.