Mějte přehled o dění v onkologii

Pravidelná dávka novinek v podobě článků, reportáží i přednášek

» Z oboru » Nepřehlédněte aktuality z Linkos

Nepřehlédněte aktuality z Linkos

Aktuality Linkos.cz
Nepřehlédněte aktuality z Linkos

Na Linkos nás zaujala informace o 28. aktualizaci Modré knihy České onkologické společnosti, která je dostupná on-line. Neméně zajímavá je pozvánka na podzimní interaktivní seminář na téma Infekce a očkování u onkologických pacientů. A za pozornost stojí také 9. kongres jater, žlučových cest a pankreatu, který proběhne 19.–20. 9. 2022 v Plzni.

Aktuální vydání Modré knihy

28. aktualizace Modré knihy České onkologické společnosti vyšla ve formátu pdf, e-pub a html v kompletním znění. Tiskem nevychází. V době mezi dvěma vydáními Modré knihy přistoupila Česká onkologická společnost k průběžné on-line novelizaci na svých webových stránkách Linkos.cz.

Zdroj: www.linkos.cz

 

Podzimní semináře KVMO: "Infekce a očkování u onkologických pacientů"

Pod odbornou garancí České onkologické společnosti ČLS JEP a v rámci projektu Kontinuální vzdělávání mladých onkologů bychom Vás rádi informovali o interaktivním semináři. Odbornou garantkou seminářů je doc. MUDr. Jana Prausová, Ph.D., MBA, předsedkyně České onkologické společnosti ČLS JEP, přednostka Onkologické kliniky 2. LF UK a Fakultní nemocnice v Motole. Bližší informace najdete ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

 

9. kongres chirurgie jater, žlučových cest a pankreatu

Rádi bychom Vás informovali o 9. kongresu jater, žlučových cest a pankreatu, který pořádá Chirurgická klinika LF UK a FN v Plzni ve dnech 19.–20. 9. 2022 pod záštitou České chirurgické společnosti ČLS JEP. Mezi hlavní témata kongresu patří maligní primární a sekundární nádory jater a slinivky břišní, benigní onemocnění HPB oblasti, experimentální HPB chirurgie, poranění hepatopankreatobiliárního systému, varia. Podrobnosti najdete ZDE.

Zdroj: www.linkos.cz

Sdílet
Přihlaste se k odběru newsletteru. Na nově publikované případy Vás rádi upozorníme.
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z MujPacient.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.