Mějte přehled o dění v onkologii

Pravidelná dávka novinek v podobě článků, reportáží i přednášek

» Z oboru » Jak funguje konziliární paliativní tým v rámci fakultní nemocnice? Jaký přínos spolupráce s paliativním týmem přináší specialistům i pacientům?

Jak funguje konziliární paliativní tým v rámci fakultní nemocnice? Jaký přínos spolupráce s paliativním týmem přináší specialistům i pacientům?

Odborné články Aktuality
Jak funguje konziliární paliativní tým v rámci fakultní nemocnice? Jaký přínos spolupráce s paliativním týmem přináší specialistům i pacientům?

O spolupráci paliativního týmu a 1. interní kliniky 1.LF UK a VFN hovoří dr. Prokop Vodička, z I. interní kliniky – hematologie VFN v Praze. Přečtěte si zajímavý rozhovor, který přináší pohled na paliativní péči od lékaře – nepaliatra.

Článek si můžete přečíst níže a nebo ZDE.

Nadační fond Kliniky paliativní medicíny je partnerem Kliniky paliativní medicíny 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.   

Nadační fond Kliniky paliativní medicíny vznikl jako nástroj k transparentnímu propojení dárců a odborníků pro podporu subjektů, organizací, aktivit či jednotlivců, které vedou k rozvoji oblasti paliativní péče a oboru paliativní medicína v České republice ke společnému budování přístupu důstojnosti a respektu k hodnotám a přáním pacientů se závažným onemocněním a jejich rodin. 

Sdílet
Přihlaste se k odběru newsletteru. Na nově publikované případy Vás rádi upozorníme.
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z MujPacient.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.