Jak mohou běžná analgetika ovlivnit přežití u rakoviny vaječníků? Zjištění ze studie Ovarian cancer Prognosis And Lifestyle nabízejí naději, že užívání NSA může zlepšit přežití u karcinomu ovaria. Čtěte dál.

×

Mějte přehled o dění v onkologii

Pravidelná dávka novinek v podobě článků, reportáží i přednášek

» Z oboru » Organizace Zlatá rybka

Organizace Zlatá rybka

Ostatní Zajímavosti
Organizace Zlatá rybka

Organizace Zlatá rybka plní přání dětem od 5 do 18 let s život ohrožujícím onemocněním nebo dětem s onemocněním s nejistou prognózou, které jsou o svém přání schopné přemýšlet. Do jejího „rybníčku“ tedy spadají děti se všemi typy onkologických onemocnění, nervosvalovými onemocněními, cystickou fibrózou, selháním orgánů, závažnými neurologickými onemocněními (DMO když je v kombinaci s jinou závažnou diagnózou), vážnými kardiologickými onemocněními, vzácnými onemocněními, nebo se stavy po vážných úrazech. Neomezuje se pouze na materiální dary, ale děti se mohou také třeba s někým setkat, někým se stát, něco zažít anebo mohou udělat radost někomu jinému.

Rybka chrání soukromí dětí a jejich rodin, takže zveřejnění příběhu a fotografií není podmínkou pro splnění přání. Děti se mohou přihlásit až do jednoho roka od ukončení intenzivní léčby na webové stránce www.zlatarybka.cz. Budeme rádi, pokud Zlatou rybku svým dětským pacientům doporučíte a umožníte jim tak vykročit ze stereotypu péče o tělesné potřeby a prožít s nejbližšími chvíle radosti a štěstí. Věříme, že celý proces plnění přání může mít vliv na psychické a emoční rozpoložení dítěte a tím pozitivně ovlivnit léčbu.

Zdroj: www.zlatarybka.cz

Sdílet
Přihlaste se k odběru newsletteru. Na nově publikované případy Vás rádi upozorníme.
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z MujPacient.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.